Maj 2007

Firma Dach Profil obchodziła dziesięciolecie istnienia. Z tej okazji wszyscy pracownicy firmy wraz ze swoimi rodzinami udali się na konferencję, połączoną z weekendowym wypoczynkiem do hotelu Mrongovia Resort & Spa w Mrągowie.

Podróż autokarem nie dłużyła się dzięki ciekawym opowieściom Pana Darka. Niektórzy podczas podróży zaspokajali głód, inni podziwiali piękno mazurskiej ziemi.

W sobotę wszyscy uczestniczyli w bitwie paintballowej. Chociaż musieliśmy walczyć nie tylko z uzbrojonym w karabiny przeciwnikiem, ale także z chmarami komarów, to humory wszystkim dopisywały.

Wieczorem, przy uroczystej kolacji, wszyscy pracownicy otrzymali pamiątkowe pióra, wydane specjalnie z okazji 10-lecia firmy, a szefowie firmy wygłosili okolicznościowe przemówienia. W imieniu Zarządu firmy, podziękowania za wieloletnią pracę i zaangażowanie w tworzenie wizerunku, złożył pracownikom i ich rodzinom Prezes Zarządu — Pan Dariusz Rostek. Za dokumentację zdjęciową odpowiedzialny był kolega Paweł.

Po części oficjalnej zabawa przeniosła się do dyskoteki, gdzie najwytrwalsi pozostali na parkiecie do rana. Wszyscy życzyli sobie takich obchodów co roku.