Wydarzenia

Maj 2007

Firma Dach Profil obchodziła dziesięciolecie istnienia. Z tej okazji wszyscy pracownicy firmy wraz ze swoimi rodzinami udali się na konferencję, połączoną z weekendowym wypoczynkiem do hotelu Mrongovia Resort & Spa w Mrągowie.

Podróż autokarem nie dłużyła się dzięki ciekawym opowieściom Pana Darka. Niektórzy podczas podróży zaspokajali głód, inni podziwiali piękno mazurskiej ziemi.

W sobotę wszyscy uczestniczyli w bitwie paintballowej. Chociaż musieliśmy walczyć nie tylko z uzbrojonym w karabiny przeciwnikiem, ale także z chmarami komarów, to humory wszystkim dopisywały.

Wieczorem, przy uroczystej kolacji, wszyscy pracownicy otrzymali pamiątkowe pióra, wydane specjalnie z okazji 10-lecia firmy, a szefowie firmy wygłosili okolicznościowe przemówienia. W imieniu Zarządu firmy, podziękowania za wieloletnią pracę i zaangażowanie w tworzenie wizerunku, złożył pracownikom i ich rodzinom Prezes Zarządu — Pan Dariusz Rostek. Za dokumentację zdjęciową odpowiedzialny był kolega Paweł.

Po części oficjalnej zabawa przeniosła się do dyskoteki, gdzie najwytrwalsi pozostali na parkiecie do rana. Wszyscy życzyli sobie takich obchodów co roku.

Styczeń 2005

W ramach współpracy z czołowymi dostawcami materiałów dachowych — firmą Plannja i Fakro, umieściliśmy nowe reklamy na podświetlanych tablicach typu CityLight o wymiarach 9,5 x 3,2 metra. Tablice są doskonale widoczne z daleka i informują o usytuowaniu naszego punktu sprzedaży przy ulicy Puławskiej 557.

22 grudnia 2004

Pierwsza wspólna Wigilia w nowym biurze na ul. Puławskiej. Życzenia złożył w imieniu zarządu dyrektor ds. handlowych Dariusz Rostek. Potem było dzielenie się opłatkiem pomiędzy wszystkimi pracownikami oraz tradycyjne dania wigilijne przygotowane przez zaprzyjaźnionego restauratora. Był czas na refleksje i plany na nowy rok.

Grudzień 2004

Dla polepszenia obsługi Klientów, przenieśliśmy biuro sprzedaży do nowego budynku, tuż przy ul. Puławskiej. Nowe miejsce posiada dogodny dojazd z głównej ulicy i obszerny parking dla Klientów przed biurem.

Jesień 2004

Zakupiliśmy nowy środek transportu — samochód ciężarowy MAN z dźwigiem Palfinger, który ułatwi i przyspieszy rozładunek materiałów na budowie, polepszając znacznie poziom obsługi naszych Klientów.

Majówka 2004

Z okazji Dnia Dziecka spotkaliśmy się na pikniku niedzielnym w przepięknych Sadach Jabłonowych w Skurowie k/ Grójca. Pretekstem do spotkania było podsumowanie I kwartału w 2004 roku i świętowanie najlepszego miesiąca — kwietnia. Spotkanie miało na celu zapoznanie wszystkich pracowników i ich rodzin. Przybyły 42 osoby. Niestety nie mogli z przyczyn rodzinnych przyjechać nasi magazynierzy: Tomasz Ciechomski i Tomasz Wojkiewicz.

Pogoda nam dopisała, po kilku tygodniach zimna słońce dla Dach Profil zaświeciło mocno, więc impreza mogła się odbyć na powietrzu. Zabawa zaczęła się w południe, ale nie byliśmy sami — odwiedzali nas stali mieszkańcy Sadu. Aprowizację zapewniła Karczma u Jakuba. Najmłodszy uczestnik — Eryk, syn Grzegorza i Olgi, bawił się wyśmienicie.

W trakcie spotkania odbył się mecz piłki nożnej.

Bardzo ciekawy przebieg miał mecz siatkówki, w którym pełne dwa składy rozegrały zacięty cztero-setowy pojedynek. Gra była naprawdę na wysokim poziomie, a takich zagrywek było wiele.

Każdy mógł poznać tajniki sportu dyrekcji — golfa. Na zaimprowizowanym jednodołkowym polu, pod okiem dyrektora Roberta Petryki, wszyscy wykonywali krótkie uderzenia.

Niektórzy naprawdę mieli talent.

Największą atrakcją było jednak zapoznanie z mało znanym 'sportem’ jaki tu przybył z Nowej Zelandii — zorbingiem. Jest to pędząca kula wypełniona powietrzem, toczona po łące lub po zboczu.

Są różne sposoby 'podróżowania’ — ale w większości wychodzi się z kuli lub wypada nieźle skołowanym. W toczeniu dyrekcji uczestniczyła największa liczba adoratorów — 'Czyżby każdy chciał skołować dyrekcję?’.

A po atrakcjach można było kontemplować piękną przyrodę w sadzie. Były też inne aktywności, zabawy było kopę, zwłaszcza kiedy opowiadało się o klepaniu konika.

Piknik był baaaardzo udany, jak tylko powtórzy się taki 'kwiecień’ zorganizujemy następną imprezę.